Article

ÁLLÁSAJÁNLAT: Programmatic Specialist (x)

Kezdjük optimistán 2016-ot: a hazai programozott szegmens szépen épül, bővül, és új pozíciók is nyílnak. Aki programmatic vonalon képzeli el a jövőjét, az kattintson, és nézze meg, mit kínál, pontosabban kit keres ezúttal a Cadreon;)

cadreon_logo_good

Íme, az állásajánlat:

Aki keres: Cadreon CEE Kft.

A pozíció: Programmatic Specialist

(Budapesten, teljes munkaidőben, felsőfokú végzettséggel, 1-3 éves gyakorlattal)

Elvárások:

  • Digitálismédia-iparág naprakész ismerete,
  • Gyakorlat display kampányok menedzselése és optimalizálása terén,
  • Magabiztos ügyfélkezelés és projektmenedzsment,
  • Tárgyaló- és prezentálóképes angol nyelvtudás
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra

Előny: programmatic és/vagy PPC gyakorlat

Amit ajánlunk:

  • A legnagyobb ügyfélkörrel rendelkező programmatic ügynökség ma Magyarországon,
  • Magas ismerettel és tapasztalattal rendelkező csapat,
  • Nemzetközi ügyfelek, tenderek, projektek,
  • Hozzáférés a legújabb technológiákhoz,
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Feladatok:

  • 10+ ország nemzetközi ügyfélkörének menedzselése,
  • Partnerügynökségek edukálása programmatic téren és a velük való kapcsolattartás,
  • Programmatic/RTB kampányok tervezése, menedzselése és optimalizálása,
  • Szoros együttműködés a kampánymenedzsment csapattal

Nyelvismeret:  angol (közép)

Jelentkezés:  Fényképes önéletrajzodat az attila.barta@cadreon.com címre várjuk.